AKILLI, SÜRDÜRÜLEBİLİR & DİRENÇLİ ŞEHİRLER
AKILLI, SÜRDÜRÜLEBİLİR & DİRENÇLİ ŞEHİRLER
Günümüzde şehirler, hızla artan nüfus, teknolojik ilerlemeler ve çevresel zorluklarla karşı karşıya kalmaktadır. Bu bağlamda, akıllı, sürdürülebilir ve dirençli şehir kavramları, şehir yönetimini daha etkili, çevre dostu ve dayanıklı hale getirme çabalarını temsil eder.
İncele
YENİ NESİL DİJİTAL İKİZ UYGULAMALARI
YENİ NESİL DİJİTAL İKİZ UYGULAMALARI
Yeni nesil dijital ikiz uygulamaları, endüstri, üretim, sağlık, enerji ve benzeri sektörlerde kullanılan gelişmiş dijital çözümleri ifade etmektedir. Bu uygulamalar, fiziksel dünyadaki nesnelerin dijital bir kopyasını oluşturarak, gerçek dünyadaki süreçleri ve nesneleri dijital ortama taşımaya odaklanmaktadır.
İncele
AKILLI BELEDİYECİLİK & AKILLI KENT OTOMASYON SİSTEMİ (AKOS)
AKILLI BELEDİYECİLİK & AKILLI KENT OTOMASYON SİSTEMİ (AKOS)
AKOS (Akıllı Kent Otomasyon Sistemi) e-Türkiye sürecinde yasa, yönetmelik ve standartları baz alarak uygar bir kent yapısı oluşturulmasına destek vermek için hazırlanmış bir bilişim projesidir. AKOS platformu Türkiye’nin en gelişmiş modern kent bilgi sistemi yazılımlarını içinde barındırmaktadır.
İncele
ŞİRKETLERİMİZ
Değerlerimizden ödün vermeksizin, gelişen ve değişen Dünya konjonktüründe, varlığımızı sürdürebilir kılmak, gücümüzü markalarımız ile sağlamlaştırmak adına bir çok alanda sizlere profesyonel ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.
Sampaş Holding
Akıllı Kentler
Akıllı Şehirler
SNANO
KARENA
Sampaş Bilişim
EKD
Metapera